Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Nisan 2017, Çarşamba

İGDAŞ İşçi Alımı 2016

İGDAŞ İşçi Alımı 2016

İGDAŞ İşçi Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız İstanbul’un doğalgaz temini ,  dağıtılması ve  kişilerin hayat kalitesini yükseltmek için hizmetlerini sürdüren tek kurum .  25 Aralık ta İstanbul Büyükşehir Belediyesi ,İETT gibi iştiraklerin katılımıyla kurulan İGDAŞ ,  İstanbul’da milyonlarca aboneye  kesintisiz ve kalifiye hizmet vermek için büyük tek ekiple çalışıyor.

İgdaş personel alımı iş ilanlarının nasıl gerçekleştirileceğini merak edenlere müessesenin ilanlarını açıktan vermediğini hatırlatalım .  Bu sebeple İGDAŞ ,  resmi sayfasındaki İnsan Kaynakları bölümüne giriş yaparak ,  oradaki müracaat formunu doldurmanız yeterlidir .  İgdaş personel alımında bu müracaatları değerlendirmektedir .

Başvuru Adresi:

http://www.igdas.com.tr/BasvuruFormu

Bir önceki yazımız olan Toyota Araba Fabrikası İşçi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Toyota Arifiye fabrikası iş başvurusu, Toyota Eleman Alımı ve Toyota İşçi maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

İGDAŞ İşçi Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.