Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Halkbankası Personel Alım Sınavı 2016

Halkbankası Personel Alım Sınavı 2016

Halkbankası Personel Alım Sınavı 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Halk Bankasın’da çalışmak için sınavı bekleyenlerin en çok merak ettikleri konu, Halkbank Personel Alımları Ne Zaman  Halkbank memur alım sınav tarihi açıklandı mı, Halk Bankası ne zaman memur alacak, gibi bir çok konuyu sizler için araştırdık.

Banka çalışanı olmak isteyenlerin tercih ettikleri bankaların başında gelen Halkbank’ta çalışmak için başvuru şartları nedir, Sınav nezaman gibi bilgileri sizlerle paylaşacagız.

İsmi gibi halkın bankası olarak kurulan ve 1938 yılından buyana esnaf başta olmak üzere tüm vatandaşlara hizmet vermeye devam eden Halkbak, Türkiye’nin en büyük kamu bankasıdır.

2016 Halkbank Personel Alım İlanlarını sitemizden takip edebileceginiz gibi alttaraftaki linki kullanarakta personel alım haberlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca ilan ve başvurular yayınlandıgında ayrıca sizleri bilgilendirecegiz.

https://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=31

Bir önceki yazımız olan Çelebi Holding İş Başvurusu 2016 başlıklı makalemizde Çelebi Grubu iş başvurusu, Çelebi Havacılık iş başvurusu ve Çelebi Holding Iş Ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.