Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Hacettepe Üniversitesi 70 Sağlık Personeli Alım İlanı 2016

Hacettepe Üniversitesi 70 Sağlık Personeli Alım İlanı 2016

Hacettepe Üniversitesi 70 Sağlık Personeli Alım İlanı 2016

Ankara Hacettepe Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere sözleşmeli personel alımı yapacagını duyurdu. Personel başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda. Hacettepe Üniversitesi sözleşmeli olarak çalışacak bir çok sağlık personel alımı yapacağını açıkladı. Bu gün internet sitelerine düşen personel alım ilanında, Hacettepe Üniversitesi, 56 sözleşmeli Hemşire, 1 Sözleşmeli Psikolog ve 13 Sözleşmeli Sağlık Teknikeri olarak  70 Sağlık Personeli Alacak. Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel alım ilanının detayı.

Hacettepe Üniversitesi 70 Sözleşmeli  Sağlık Personeli Alımı

Devlet Personel Başkanlığı internet sitesinde 17 Aralık tarihinde verilen ilan ile  Hacettepe Üniversitesi tarafından sözleşmeli olarak görevlendirilecek  70 sağlık personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

İlanın Tam Metni İçin :

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?e3f78002-1ccb-4107-8b5c-c83defac418c

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel Alımları 2016 başlıklı makalemizde Ankara Lise Mezunu İş İlanları 2016, İstanbul Lise Mezunu İş İlanları 2016 ve İzmir Lise Mezunu İş İlanları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Hacettepe Üniversitesi 70 Sağlık Personeli Alım İlanı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.