Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Garanti Emeklilik Personel Eleman Alımı 2016

Garanti Emeklilik Personel Eleman Alımı 2016

Garanti Emeklilik Personel Alımı 2016

Garanti bankasının yatırımı olan ve çok sayıda müşterisine en iyi hizmeti sunan Garanti Emeklilik geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl içerisinde çok sayıda personel alımı yapacaktır. Garanti Emeklilik personel alımlarında genellikle deneyimli ve tecrübeli adayları değerlendirme sürecine dahil etmektedir. Garanti Emeklilik alımları için çok sayıda ilde gerçekleştirecekti.

Garanti Emeklilik personel alımı 2016 yılı içerisinde ara vermeden devam edecek ve yayında olan ilanların yanısıra ihtiyaçları doğrultusunda yeni alımlarda yapacakıtır. Garanti Emeklilik başvuru yapan tüm adayların başvurularını büyük bir hassasiyetle inceleyip şartlara uyan adayları işe alım sürecine dahil etmektedir.

Garanti Emeklilik personel alımı 2016 yılında alım yapmayı planladığı pozisyonlara göz atacak olursak verilen pozisyonlar şu şekildedir.

– Birikim ve Güvence Uzmanı,
– Stratejik Planlama Yetkilisi,
– Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi.

Garanti Emeklilik personel alımı 2016 yılında alım yapmayı planladığı pozisyonlar yukarıda verildiği gibi sıralanmış olup bu ilanlar sürekli olarak güncellenmektedir. Başvuru yapmak isteyen adaylar alt kısımda vermiş olduğumuz bağlantıyı kullanarak iş başvurularını gerçekleştirebilirler.

http://www.kariyer.net/garanti-emeklilik-is-ilanlari-c5111-p29994/

Bir önceki yazımız olan TAI – TUSAŞ Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 mayıs ayı personel alımı, 2016 nisan ayı personel alımı ve doktora mezunu personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.