Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Erkunt Personel Eleman Alımı 2015

Erkunt Personel Eleman Alımı 2015

Erkunt Personel Alımları

Degerli okurlarımız sizde bu ilana iş başvurusu yaparak Firmanın gücünden güç alabilirsiniz. sizin için hazırladıgımız sayfamızda  personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan ilanları sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz.

Yenilik Yaratıcılık Büyük Hedefler

Türkiye’de traktör üretim sektörünün lider kuruluşlarından biri olan ve yurt dışında tanınan bir marka olma yolunda planlı adımlarla yürüyen Erkunt Traktör, her zaman, en önemli değerinin insan olduğunun bilinciyle çalışıyor.
Büyük resmin parçası olun: Türkiye’nin Traktörü’nü dünyada yaygınlaştıralım

Türkiye’de birçok ilki gerçekleştiren ailemize katılmak, yeniliklere ve değişimlere açık olmayı; sonuç odaklı yaratıcı çözümler geliştirebilmeyi gerektiriyor.

Türkiye’nin Traktörü’nü üretme hedefinden aldığımız güçle yola çıktığımız 2003’ten başlayarak birçok başarıya ulaşan ekibimizi, çalıştığı kurumu değerli kılan, kişisel gelişim hedefi olan profesyonellerle genişletmeye devam ediyoruz.

Firmanın açık iş ilanları aşağıdaki gibidir:

  • İş Güvenliği Uzmanı
  • Satınalma Müdür Yardımcısı
  • Satış Sonrası Hizmetler Bölge Temsilcisi
  • Satınalma Mühendisi

Bu ilanlara başvurmak için firma tarafından belirlenmiş bazı şartlar bulunmaktadır. Açık pozisyonların özel niteliklerinin yanı sıra firma bazı genel şartlar da istemektedir. Özellikle 18 yaşının altındaki adaylar ilanlara başvuru yapamamaktadır.

Adaylarda Aranan Özellikler

  • İnsan ilişkileri güçlü bir yapıda olmak,
  • Yenilik ve gelişime açık olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek olmak,
  • Sonuç ve verimlilik odaklı olmak,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemek,

Bu temel şartları taşıyan herkes Erkunt Personel Alım ilanlarına başvurabilir. Daha sonra insan kaynakları departmanı tarafından gerekli olan mülakatlara tabi tutulurlar ve işe alım süreci bu şekilde ilerler. İş Başvurusu sonrası ihtiyaçlar doğrultusunda ve aranılan nitelikte adaylar belirlenir

Erkunt Personel Alım hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ve başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/erkunt-traktor-sanayii-a-s-is-ilanlari-c4764-p29647/?a=2

Bir önceki yazımız olan Exelect Personel Eleman Alımı 2015 başlıklı makalemizde Exelect Personel eleman alımı, Exelect Personel insan kaynakları ve Exelect Personel iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.