Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

English Home Personel Eleman Alımı 2015

English Home Personel Eleman Alımı 2015

English Home  Personel Alımları

Degerli okurlarımız sizde bu ilana iş başvurusu yaparak Firmanın gücünden güç alabilirsiniz. sizin için hazırladıgımız sayfamızda  personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan ilanları sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz.

Yaşadığı mekanları önemseyenlerin vazgeçilmezi olan English Home, Türkiye’de ev tekstili üretiminde en son teknolojileri kullanarak, çevreci ve insan sağlığına duyarlı, birbirinden kaliteli ve şık tasarımlardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle, ilk mağaza açılışını takip eden üç yıl gibi kısa bir sürede ev tekstili perakendesinde öncü marka konumuna gelme başarısı göstermiştir. English Home, Türkiye’de 160’ı aşkın mağazası ve www.englishhome.com.tr ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Siz de heyecan duyarak çalışabileceğiniz, çalışırken öğreneceğiniz, öğrenerek kendinizi geliştirebileceğiniz, hem kendinizden hem de kurumunuzdan gurur duyacağınız bir ortamda bulunmak isterseniz başvurunuzu bekliyoruz.

English Home açık iş ilanları aşağıdaki gibidir:

  • Genel Başvuru
  • Yaz Dönemi Stajyeri
  • Satış Danışmanı

Bu ilanlara başvurmak için firma tarafından belirlenmiş bazı şartlar bulunmaktadır. Açık pozisyonların özel niteliklerinin yanı sıra firma bazı genel şartlar da istemektedir. Özellikle 18 yaşının altındaki adaylar ilanlara başvuru yapamamaktadır.

Adaylarda Aranan Özellikler

  • İnsan ilişkileri güçlü bir yapıda olmak,
  • Yenilik ve gelişime açık olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek olmak,
  • Sonuç ve verimlilik odaklı olmak,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemek,

Bu temel şartları taşıyan herkes Akşan Personel Alım ilanlarına başvurabilir. Daha sonra insan kaynakları departmanı tarafından gerekli olan mülakatlara tabi tutulurlar ve işe alım süreci bu şekilde ilerler. İş Başvurusu sonrası ihtiyaçlar doğrultusunda ve aranılan nitelikte adaylar belirlenir

Akşan Personel Alım hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ve başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/english-home-is-ilanlari-c19751-p10705/?a=2

Bir önceki yazımız olan Erkan Eğitim Kurumları Personel Eleman Alımı 2015 başlıklı makalemizde Erkan Eğitim Kurumları eleman alımı, Erkan Eğitim Kurumları insan kaynakları ve Erkan Eğitim Kurumları iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.