Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Engelli Personel Alımı İş İlanları 2016

Engelli Personel Alımı İş İlanları 2016

Engelli Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Engelli personel alımları hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de çok sayıda kurum engellei insanlara iş imkanı vererek Engelli vatandaşlarımızı istihdam etmektedir. Firmalar elbette Engelli personel alımı yaparken belli başlı şartlar talep etmektedir. Firmaların belirlediği şartlarda alımları yapacak olup işe alım sürecinde de mülakat yapmaktadırlar.

Engelli personel alımı iş ilanları 2016 yılında kaç kişi alınacak rakam veremiyoruz ancak ilanları incelediğimizde karşımıza çok sayıda ilan çıkmaktadır. Yayında olan ilanlara her geçen gün bir yeni ilanda eklenmektedir.

Engelli personel alımı iş ilanları 2016 yılında alım yapılacak kadroları incelediğimizde karşımıza çıkan ilanlar şu şekildedir.

– Ofis Destek Görevlisi,
– Üretim İşçisi,
– Üretim Operatörü,
– Destek Hizmet Görevlisi,
– Genel Muhasebe Uzmanı,
– Engelli Memur,
– Kasiyer,
– Takımhane Sorumlusu.

Engelli personel alımı iş ilanları 2016 yılında alım yapılacak pozisyonlar yukarıda verildiği gibidir. Sizde yukarıda verdiğimiz sektörlerden birinde çalışmak istiyor ve iş ilanlarını incelemek istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantı linkini kullanarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/engelli#&hc=E

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Engelli işitme kulak duyamiyorum çalışma İŞTİYORUM iş bulamıyorum işkur başvurusum iş çalişma İŞTİYORUM memur alım ilköğretim mezun İŞTİYORUM. …

  2. Ramazan Yaylacı dedi ki:

    İlköğretim mezunuyum.%52 raporum var.Acil işe ihtiyacım var.Garson/komilik yaptım.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.