Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Dilek Grup Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Dilek Grup Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Dilek Grup Personel Alımı İş İlanları 2015

İstanbul  yeni sahra’ da kurulu  olan Gamsan  üretim tesislerinde Gamsan ve Gilda markaları ile tüketici ile buluşan ürünlerin yanı sıra talepler doğrultusunda önemli markalar  için “Private label”  üretim yapılmaktadır. Şirket üretim alanında büyümeye , 2012 yılında bünyesine dahil ettiği, Aydın ilinde 100 dönüm arazi  üzerine kurulu kapalı alanda topraksız tarım  işletmeciliği  ile devam etmektedir. Modern tesislerde organik  domates üretimi yapılmakta olup, gelecekte ülkemiz tarım sektöründe   söz sahibi olmayı hedeflemektedir.Dilek Grup kariyer adresinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Dilek Grup insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Dilek Grup Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Dilek Grup Açık Pozisyonlar

• Depo Elemanı
 Kasiyer
 Ön Muhasebe Elemanı
 Dagıtım Şöförü
 Şöför

Dilek Grup  personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Dilek Grup gibi büyük firmaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Dilek Grup İş Başvurusu İçin:

https://www.secretcv.com/firma/dilek-grup-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Çırağan Sarayı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Çırağan Sarayı eleman alımı, Çırağan Sarayı insan kaynakları ve Çırağan Sarayı iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.