Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ceytech Makine Personel Alımı İş İlanları 2015

Ceytech Makine Personel Alımı İş İlanları 2015

Ceytech Makine Personel Alımı İş İlanları 2015

Bilgiyi insan üretir, üretene sonsuz önem ve destek gerekir!
Sosyal sorumluluk projesi kapsamında sponsorluğunu yürüttüğü Türkiye Grameen Mikrokredi Programı(TGMP) için CEYTECH Donanım (Server, Network) ve DAMLABANK Yazılım’ın geliştirilmesi konularında Mikrokredi Vakfı’na karşılıksız hizmet vermektedir.Türkiye Grameen Mikrokredi Programı(TGMP) Türkiye’deki fakir insanların gelir elde etmeleri için küçük ölçekli krediler vererek proje yapmaları için destek sağlıyor. Bu desteği alan birçok ilimizde yaşayan fakir vatandaşlarımız kendi iş imkanlarını başarı ile yarattılar.

Ceytech Makine insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Ceytech Makine Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Ceytech Makine Açık Pozisyonlar

Servis Teknisyeni
Dış Ticaret Sorumlusu
Kalite Kontrol Sorumlusu
Makine Teknik Ressamı

Ceytech Makine personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Ceytech Makine gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Ceytech Makine İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/ceylan-otomotiv-san-ve-tic-a-s-volvo-is-ilanlari-c23890-p15257/

Bir önceki yazımız olan Çırağan Sarayı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Çırağan Sarayı eleman alımı, Çırağan Sarayı insan kaynakları ve Çırağan Sarayı iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.