Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Ceta Form Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ceta Form Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ceta Form Ürün Tanıtım Sorumlusu Alımı İş İlanları 2015

Ceta Form, mekanikerler, elektrikçiler, elektronikçiler ve diğer birçok dalda çalışan profesyonel kullanıcılar için üstün kaliteli el aletleri geliştiren ve üreten, 30 yıllık uzmanlaşmış bir üreticidir.

Şu anda ürün yelpazemiz 10 ürün ailesinde toplam 1.500 referans içermektedir. Bu ürün grubu çeşitli endüstrilerde çalışan profesyonel kullanıcılarla yapılan yakın bir fikir alışverişi sonucunda bugünkü haline ulaşmıştır. Kullanıcıların talep ve önerileri bizler için belirleyicidir ve sunmuş olduğumuz yüksek performanslı, fonksiyonel, dayanıklı ve güvenli el aletlerinin teemlinde de bu talep ve öneriler vardır.

Ceta Form insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Ceta Form Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Ceta Form Açık Pozisyonlar

Ürün Tanıtım Sorumlusu
Satış Yöneticisi
Satış Destek Sorumlusu
İnşaat Teknikeri
İnşaat Mühendisi

Ceta Form personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Ceta Form gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Ceta Form İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/ceta-form-el-aletleri-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c6338-p31219/

Bir önceki yazımız olan Çırağan Sarayı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Çırağan Sarayı eleman alımı, Çırağan Sarayı insan kaynakları ve Çırağan Sarayı iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.