Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Çelebi Holding İş Başvurusu 2016

Çelebi Holding İş Başvurusu 2016

Çelebi Holding İş Başvurusu 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Havayolu hizmetlerinde adını duyuran Çelebi şirketleri, havacılık sektöründe yer hizmetleri, kargo ve antrepo işletmeciliği; denizcilik sektöründe liman işletmeciliği ve gıda alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Çelebi Holding yatırımlarında binlerce kişi çalışmaktadır.

1958 yılından bugüne kadar bir çok sektörde hizmet vermeye devam eden Çelebi gurubu 2 kıtada ve 5 ülkede hizmet vermeye devam etmektedir.

Pozisyona göre değişebilmekle genel nitelik olarak 18 yaşını doldurmuş olmak ve askerliğini yapmış olmak şartları aranmaktadır.

Çelebi Holding iş ilanlarını kariyer siteleri tarafından yayınlanıyor bizlerde sizin için bu ilanları araştırdık. Toplamda Çelebi Holding 24 adet iş ilanı yayınlanmıştır. İlanlar Türkiye geneli olup aranılan şartlara uyan her birey bu ilanlara başvurabilir.

Başvuru Adresi:

http://www.kariyer.net/celebi-holding-is-ilanlari-c1314-p3436/

Bir önceki yazımız olan Özbekistan İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Özbekistan İş Başvurusu 2016, Özbekistan İş İlanları 2016 ve Özbekistan İşçi Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.