Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Çaykur Rize Çay İşletmesi 175 İşçi Alacak 2016

Çaykur Rize Çay İşletmesi 175 İşçi Alacak 2016

Çaykur Rize Çay İşletmesi 175 İşçi Alacak 2016

9 Mart 2016 tarihinde İŞKUR tarafından yayınlanan ilanda Rize Çay İşletmeleri için personel alımı yapılacağı duyuruldu. Bu ilan Rize Çalışma ve İş Kurumu İl müdürlüğü tarafından verilmiştir. Çaykur Rize Çay İşletmesinin personel ihtiyaçlarını gidermek üzere yayınladığı ilanda adaylardan bazı genel ve özel şartlar talep etmektedir. Sizde Çaykur Rize Çay İşletmesi bünyesine dahil olmak istiyorsanız haberimizin detaylarını inceleyiniz.

Rize Çay İşletmeleri’nin yayınladığı ilanın genel şartları şu şekildedir;

Alınacak olan yeni personeller Giresun, Rize, Artvin, ve Trabzon da bulunan çay işletmeleri için alınacaktır. Alımı yapılacak personeller Mevsimlik kadrosundan alınacaktır. Alım yapılacak 175 personelin önlisans düzeyinde eğitim almış olmaları gerekmektedir.

İlanın yayınlandığı tarihten 10 gün sonra iş başvuruları alınmaya başlayacaktır. Bu ilan için adaylardan KPSS şartı aranmayacak olup. Gereken şartları yerine getiren adayların işe alımı yapılacaktır. Alım yapılacak olan 175 işçi 4B statüsünde yer alacaklardır. İlana başvuru yapmak isteyenler İŞKUR internet sitesi ve Rize Çalışma ve İş Kurumu İl müdürlüğün den bilgi alabilirler.

Bir önceki yazımız olan Türk Hava Yolları Personel Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde 2016 mart ayı memur ilanları, 2016 mart ayı personel alım ilanları ve 2016 mart ayı thy personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.