Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı 66 Personel Alacak

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı 66 Personel Alacak

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı 66 Personel Alımı İçin geçtiğimiz günlerde bir ilan yayınladı. İlgili ilanda 66 adet farklı alanlardan personellerin istihdam edileceği açıklanırken, bunların 45 tanesi Teknik Uzman ve İdari Uzman olarak  belirlendi. Lise ve üstü herhangi bir tahsili olan personel adaylarının milli eğitim bakanlığı onaylı ustalık belgesini ibraz etmesi şart koyulmuş.

Bir önceki yazımız olan Çırağan Sarayı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Çırağan Sarayı eleman alımı, Çırağan Sarayı insan kaynakları ve Çırağan Sarayı iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı 66 Personel Alacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.