Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Anadolu Ulaşım Personel Alımı İş İlanları 2015

Anadolu Ulaşım Personel Alımı İş İlanları 2015

Anadolu Ulaşım Personel Alımı İş İlanları

Anadolu Ulaşım olarak temel personel politikamız, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda nitelikli personel alımını gerçekleştirmektir. Çalışanlarımızı bilgi, deneyim ve yetenekleri çerçevesinde katılımcılığa ve yaratıcılığa cesaretlendirmekteyiz. Verimliliği ve motivasyonu yüksek, amaçlarımıza inanmış ve değerlerimizi benimsemiş, bireysel değil kurumsal düşünceyi kavramış çalışan yapımızla, çalışanlarımızın en büyük sinerjik ortağımız olduğu inancındayız.

Anadolu Ulaşım iş ilanları 2015  yılında bir çok iş arayan için iş imkanı saglamaktadır. Bu ilanlara başvuruda bulunabilir ve belki de kısa zamanda iş sahibi olabilirsiniz.

Anadolu Ulaşım İnsan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz. Anadolu Ulaşım İnsan kaynakları tarafından yayınlanmış olan açık pozisyonları ve  ilanları İsterseniz beraber inceleyelim.

Adaylarda Aranan Özellikler

  • İnsan ilişkileri güçlü bir yapıda olmak,
  • Yenilik ve gelişime açık olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek olmak,
  • Sonuç ve verimlilik odaklı olmak,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemek,

Anadolu Ulaşım Uygun Pozisyonlar:

  •  Genel Başvuru

Anadolu Ulaşım personel ve eleman alımı iş ilanları bu şekilde verilmiştir.Bu ilanlar  haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İnternet sitemizden güncel ilanları takip edebileceğiniz gibi bu ilanlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bir diğer yandan aşağıda verdiğimiz link adresi üzerinden bu ilanların detaylarına, diğer ilanlara ulaşabilir ve bunların hepsine eğer isterseniz bu adres üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Anadolu Ulaşım Personel Eleman Alımı İş Başvuru Adresi:.

http://www.anadolubilet.com.tr/IK_.html

Bir önceki yazımız olan Çırağan Sarayı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Çırağan Sarayı eleman alımı, Çırağan Sarayı insan kaynakları ve Çırağan Sarayı iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Ahmet efe dedi ki:

    Slm ben 20 yıl aynı firmada çalıştım mesleğim tornacı vansanda çalıştım e sınıf ehliyetimvarveforkliftehliyetimdevar Anadoluda çalışmak isterim host olarak şöför olarak

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.