Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Alvimedica Personel Alımı İş İlanları 2015

Alvimedica Personel Alımı İş İlanları 2015

Alvimedica Personel Eleman Alımı 2015

2007 yılının Ekim ayında Nemed’in çoğunluk hisseleri Danimarka-Kopenhag merkezli ileri teknolojili medikal şirketi olan AlVIMEDICA tarafından satın alınan Nemed, ticari hayatını  ALVIMEDICA adıyla sürdürmektedir.

2009 Ocak ayı itibariyle üretimine Çatalca-Trakya Serbest Bölge’de inşaatı devam eden 5.184 m2 kapalı alana sahip yeni fabrikasında devam edecektir.

ALVIMEDICA, girişimsel kardiyoloji ürünleri olan koroner anjiyoplasti balon katater ve stent yerleştirme sistemlerini kendi bünyesinde kurduğu Ar-Ge ekibi ve üretim teknolojisiyle, kendi alanında Türkiye’de üretim yapan tek kuruluştur.

Alvimedica İnsan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz. Alvimedica İnsan kaynakları tarafından yayınlanmış olan açık pozisyonları ve  ilanları İsterseniz beraber inceleyelim.

Adaylarda Aranan Özellikler

  • İnsan ilişkileri güçlü bir yapıda olmak,
  • Yenilik ve gelişime açık olmak,
  • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek olmak,
  • Sonuç ve verimlilik odaklı olmak,
  • Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemek,

Uygun Pozisyonlar:

  • Yazılım Uzmanı İstanbul
  • IT Infrastructure Manager
  • Üretim Elemanı
  • Budget Planning Specialist

Alvimedica personel ve eleman alımı iş ilanları bu şekilde verilmiştir.Bu ilanlar  haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İnternet sitemizden güncel ilanları takip edebileceğiniz gibi bu ilanlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bir diğer yandan aşağıda verdiğimiz link adresi üzerinden bu ilanların detaylarına, diğer ilanlara ulaşabilir ve bunların hepsine eğer isterseniz bu adres üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Alvimedica Personel Eleman Alımı İş Başvuru Adresi:.

http://www.kariyer.net/alvimedica-is-ilanlari-c20065-p11050/

Bir önceki yazımız olan Çırağan Sarayı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Çırağan Sarayı eleman alımı, Çırağan Sarayı insan kaynakları ve Çırağan Sarayı iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.