Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Alarko Holding Personel Alımı 2016

Alarko Holding Personel Alımı 2016

Alarko Holding Personel Alımı 2016

Alarko Holding ismini duyulduğunda bir çok kişinin aklına ünlü kombi üreticisi olarak Alarko kombileri gelmektedir. Oysaki bilinenin aksine Alarko Holding başta metro projeleri olmak üzere enerji ve bir çok sektörde faaliyetlerine ara vermeden devam ederek ülke ekonomisine ciddi katkı sağlayarak personel alımlarına devam etmektedir. Alarko Holding alım yapacağı pozisyonlar için tüm detayları kariyer sitesi üzerinden vermiştir.

Alarko Holding personel alımı 2016 da kaç kişi ile yapılacak net bir rakam vermek doğru olmaz. Alarko Holding yılın her ayında alımlarına ara vermeden devam ediyor. İhtiyaçlarına göre alım yapan Alarko Holding internet üzerinde yayında olan 10 ilan ile personel ihtiyacını gidermek için ilan vermiştir.

Alarko Holding personel alımı 2016 yılında hangi pozisyonlarda personel alımı yapacak incelediğimizde karşımıza çıkan ilanlar şu şekildedir.

♦ Yazılım Mühendisi,
♦ Finans Uzman Yardımcısı,
♦ Elektrik Teknikeri,
♦ Kalite Kontrol Şefi,
♦ Yüksek Gerilim Şalt Elektrik Teknikeri.

Alarko Holding personel alımı 2016 yılında alım yapmayı planladığı bir kaç pozisyon yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlarla yayında olan ilanları incelemek başvuru şartlarını öğrenmek için alt kısımdaki bağlantıyı kullanarak kariyer sayfasında verilmiş olan ilanları inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/alarko-holding-is-ilanlari-c16483-p7113/

Bir önceki yazımız olan Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde dünya göz eleman alımı, Dünya Göz Hastanesi ve dünya göz hastanesi eleman alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. İbrahim Güldüş dedi ki:

    İbrahim Güldüş,
    2001 mersin myo mezunuyum. Daha önce Alarko Alsim Aş ile sakhalin adasında LngII profesinde 2006 da görev aldım. Sizlerle Çalışmaktan onur duyarım. Saygılarımla.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.