Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Abdi İbrahim İlaç Sanayi Personel Alımı 2016

Abdi İbrahim İlaç Sanayi Personel Alımı 2016

Abdi İbrahim İlaç Sanayi Personel Alımı 2016

Ülkemizin ilaç sektörünün dev kuruluşu olan Abdi İbrahim personel alımı yapacagını duyurdu. Eczane ile yola çıkmış olan Abdi İbrahim bugün ülkemizde bir çok ilaç üretmekte bu üretim tesislerinde farklı pozisyonlarda değerlendirilmek üzere personel alımları yapacagını duyurdu.

Esenyurtta bulunan üretim tesislerinde farklı pozisyonlarda değerlendirilmek üzere personel alımları yapacaktır.

İşe alımlar deneyimli ve deneyimsiz adaylar arasında yapılacaktır İhtiyaca göre egitim seviyesi Lise ve Üniversite mezunu olarak değiiklik göstermektedir.

Abdi İbrahim ilaç sanayi personel alımlarını yenibiriş internet sitesi aracılıgı ile ilan ediyor. Sizde 2016 Abdi İbrahim Personel Alım İlanlarına başvuruda bulunmak için aşagıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Abdi İbrahim  İş başvurusu için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Kuveyt İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Arap Ülkelerinde Çalışmak, işbilgisi ve işinolsa hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Abdi İbrahim İlaç Sanayi Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.