Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

5 Bin Lira Maaşla 2 Bin Memur Alınacak

5 Bin Lira Maaşla 2 Bin Memur Alınacak

5 Bin Lira Maaşla 2 Bin Memur Alınacak

Sizde 5 bin lira maaşla çalışmak istemez misiniz? Elbette böyle bir imkan varsa her kez çalışmak ister. Yüksek maaşla iş arayanlar için bu gün Türk Hava Yolları tarafından bir açıkmalam yapıldı. Açıklamada alt tavan 4 bin üst limit 6 bin TL ile çalıştırılacak 2 bin personel alacağını duyurdu.

Dünyadaki en iyi hava yolu şirketlerinden biri olan Türk Hava Yolları hizmet kalitesini artırmak için 2016 yılı içerisinde toplam 2 bin Kabin Memuru Hostes alımı yapacak. Bünyesinde binlerce çalışanı olan Türk Hava Yolları, toplam 2 bin kişi daha işe alarak bünyesini güçlendirecek.

Sizde Türk hava yollarının alım yapmayı hedeflediği 2 bin kişilik kadrolardan faydalanmak istiyorsanız başvuru için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

THY iş başvuru formu için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Beklenen Haber Geldi 150 Bin Taşerona Kadro başlıklı makalemizde 150 bin taşeron, hangi taşeron işçilere kadro var ve kamu güvenlikçilere kadro hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

5 Bin Lira Maaşla 2 Bin Memur Alınacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.