Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İletişim

logo14

UYARI

Sitemizde bulunan haberler ve makaleler ziyaretçilerimize rehberlik etmek ve fikir vermek amacıyla oluşturulmaktadır. iskurr.gen.tr işveren konumunda değildir. Dileyen ziyaretçilerimiz bu haberlerimizin altında bulunan yorum kısmından iletişim bilgilerini ekleyerek işverenlerin kendilerine ulaşmalarını sağlayabilirler. Yapılan bu yorumlara geri dönüş olup olmaması hususunda garanti verememekteyiz.

Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda telefon bilgilerini vermemeleri gerekmektedir.

İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr’nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr’nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir.

Kaldırılmasını istediğiniz içerikleri aşağıda bulunan mail adresinden bize iletebilirsiniz. Talebiniz incelenecek ve uygun bulunursa içerik siteden kaldırılacaktır.

Sitemiz üzerinden personel ve memur alımları ilanları da yayımlanmakta ve kaynak gösterilmektedir. Kaynak gösterilmeden yayımlanan ilanlar için iletişim sayfamızda yer alan mail adresi ile iletişim sağlayabilir sorunu çözebilmemize yardımcı olabilirsiniz.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. İş İlanlarım sitesi olarak Uyar / Kaldır Sistemini benimsemiş bulunmaktayız. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4′e göre telif hakları bulunan içerikler uyarıyı takip eden 3 iş günü içerisinde sitemizden/sunucumuzdan kaldırılmaktadır. Telif hakkı bulunan içerikler için iletişim bölümünden gerekli uyarıları yapabilirsiniz.

iskurr.gen.tr olarak tüm ziyaretçilerimize bol kazançlı, sağlıklı ve huzurlu bir ömür dileriz.

Aşağıda E-mail adresimizi kullanarak  bize ulaşabilirsiniz!

iskurr@hotmail.com

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.