Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yurtdışı Emeklilik Sisteminde Değişiklik 2016

4 Aralık 2015
Yurtdışı Emeklilik Sisteminde Değişiklik 2016

Yurtdışı Emeklilik Sisteminde Değişiklik

Merhaba değerli okurlarımız. Yurtdışında yaşayan ve çalışan Türk vatandaşları yurtdışı borçlanma yapması gerekmektedir.  Yurtdışı borçlanması ile emekli olmak isteyen gurbetçiler için bazı uyarılar geldi.  Gurbetçi vatandaşların yurtdışı borçlanması yaparak emekli olması için bir aydan kısa bir süre kaldı.

Yurtdışı borçlanması yapıp emekli olmak isteyenler için normalden daha az prim ödeyerek, emekli olabilecekler. Özellikle ülkemizde asğari ücrete yapılacak zamın 1300 Lira olması, Gurbetçilerimiz için yurtdışı borçlanması yapacaklar için iyi olmayacak.

Yapılacak zamlar ilede yurtdışı borçlanmalarının’da zamlanması gündemde. Bu zamdan etkilenmemek için 31 Aralık tarihine kadar müracat etmeniz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan 15 Tatil Ne Zaman ? başlıklı makalemizde 2016 Sömestr tatili, 2016 yarıyıl tatili ne zaman ve okullar ne zaman kapanacak hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yurtdışı Emeklilik Sisteminde Değişiklik 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.