Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Yılbaşında Resmi Kurumlar Açıkmı

30 Aralık 2015
Yılbaşında Resmi Kurumlar Açıkmı

Yılbaşında Resmi Kurumlar Açıkmı

Yılbaşında Bankalar açıkmı ? Noter 31 Aralıkta Çalışacakmı, 31 Aralık ta bankalar açıkmı, işte bu sorular 2015 yılının son günlerinde en çok merak edilen konuların başında geliyor.

Yeniyıla bir gün kala Kamu kurumları çalışanlarının 31 aralık perşembe günü çalışacakları netleşti. Yani 2015 yılının son günü okul ve resmi kurumlar tatil edilmeyecek.

Böylelikle yılbaşı tatili yeni yılda sadece 1 gün olacak. Yeni yılın ilk günü tatil olacak, Yani yeniyılın ilk günü tüm resmi kurular tatil olacak. 31 Aralık tarihinde ise bankalar,ptt şubeleri ve noter tam gün çalışacak.

Bir önceki yazımız olan Yılbaşı Tatili Kaç Gün Olacak ? başlıklı makalemizde 2016 yeni yıl tatili, 2016 Yılbaşı tatili ve 31 aralık tatilmi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.