Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Yılbaşı Tatili Kaç Gün Olacak ?

29 Aralık 2015
Yılbaşı Tatili Kaç Gün Olacak ?

Yılbaşı Tatili Kaç Gün Olacak ?

Yeni yıl geldi gelecek derken iki gün kaldı. En çok merak edilen konu 2016 Yılbaşı Tatili kaçgün olacak. Öğrenciler çalışanlar merakla yılbaşı tatilinin kaçgün olacagını bekliyorlar.

2016 yılı yılbaşı tatili detayları şöyle…

2015 yılının songünlerindeyiz 2 gün içerisinde yeni yıla girmiş olacagız. Çalışanlar ve öğrenciler kaç gün tatil yapacaklarını merak etmekteler. Yılbaşı tatili kanunlara göre şu şekilde belirlenmiştir.

D) Ulusal, resmi ve dini bayram günleri ile yılbaşı günü ve 1 Mayıs günü resmi daire ve kuruluşlar tatil edilir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Plaka No İle HGS Ceza Sorgulama Geçiş İhlali Öğrenme başlıklı makalemizde HGS Ceza Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yılbaşı Tatili Kaç Gün Olacak ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.