Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Yetim Kızlara Evlenirken 2 Yıllık Maaş Kadar Para Verilecek

28 Kasım 2015
Yetim Kızlara Evlenirken 2 Yıllık Maaş Kadar Para Verilecek

Yetim Kızlara Evlenirken 2 Yıllık Maaş Kadar Para Verilecek

Merhaba değerli okurlarımız Hükümetin güvenoyu almasının ardından yapılacak icraatlardan en fazla dikkat çekeni ise Evkenecek yetim kızlara. Devlet tarafından 2 yıllık maaş verilecegi ifade edildi.

Vefat etmiş sigortalının kız çocuklarına evlenince devlet tarafından. Babasının 2 yıllık maaşı kadar bir ücret ödenecek.

Evlilik yaşı gelmiş yetim kız çocuklarına devlet tarafından 2 yıllık maaşı kadar toplu para verilecegi açıklaması geldi. Bunun yanısıra evleneceklere ise Çeyiz Hesabı adı altında devletten katkı alacaklar.

Yetim kalan  kızlara evlilik için devlet desteği verilecek. Devlet vefat eden sigortalıların çocuklarına maaş ödemesi dışında, evliliklerinde de destek olacak.

Bir önceki yazımız olan CTE Görevde Yükselme Atama Sonuçları başlıklı makalemizde adalet bakanlığı, Ceza İnfaz Kurumu İkinci Müdürlüğüne atananlar ve Ceza Ve Tevkifevleri GYS hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yetim Kızlara Evlenirken 2 Yıllık Maaş Kadar Para Verilecek Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.