Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Yeni Yılın İlk Ayında Memura Çifte Zam

8 Aralık 2015
Yeni Yılın İlk Ayında Memura Çifte Zam

Yeni Yılın İlk Ayında Memura Çifte Zam

Çalışanların dört gözle beklemekte oldugu 2016 yılına çok az bir süre kaldı. Özellikle çalışanlar yeni yılda alacakları zam için gün sayıyor diyebiliriz.

Yeni yılın gelişi ile Memur’dan İşçiye bir çok çalışanın maaşlarına zam yapılacak. Kamu Kurumlarında çalışanlar ise yeni yılda alacakları % 6 lık zam oranının yanısıra, 2015 yılı Enflasyon farklarıda verilmesi halinde Yeni yılın ilk ayında çifte zam almış olacak.

Enflasyon farkları ile birlikte Memur’lara yeni yılda % 7,95 oranında bir artış yapılacak. Enflasyon ise % 8 in üzerine çıktı. Dolayısı ile Ocak ayında enflasyon farkı verilecek gibi gözükmekte. Enflasyon rakamlarının açıklanması ile Kesin artışta netleşmiş olacak.

Bir önceki yazımız olan Emekliler İçin TOKİ Konut Başvurusu Başladı başlıklı makalemizde TOKİ Emekli Konut Başvurusu, TOKİ Emeklilerden İstenen Belgeler ve TOKİ Emeklilere Konut Başvuru Şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yeni Yılın İlk Ayında Memura Çifte Zam Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.