Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Yeni Yılda Dolar Ne Olur 2016

25 Aralık 2015
Yeni Yılda Dolar Ne Olur 2016

2016 Yılında Dolar Ne Olur

2016 yılı için dolarla ilgili çok fazla senaryo yazılmış ve bir çok tahmin yapılmış  olsa da, Çogu kişi 2015 yılı sonuna doğru doların yükselecegini tahmin ediyordu. Ekonomi uzmanları doların hızla artışa geçecegini ve hatta 3,4 TL civarına kadar yükselecegini öngörülsede, dolar 2015 son günleri itibaren düşmeye başlayan dolar Yeni yıl ile birlikte beklenenin aksine yavaş bir giriş yapmaya başladı.

Durum böyle olunca parasını  dolara yatırmak isteyenler kurları iyi takip etmesi ve bu konuda uzmanlardan destek alması goğru bir karar olacaktır. Fakat doların 2,50 seviyesine gerilemesi yatırımcıları zorlayacak sarsacak ve ekonomilerini kötü duruma taşıyacaktır. 2,80 – 2,90 TL civarındaki dolarların şuanda bozdurulması ve elden çıkartılması ciddi anlamda bir zararı engellerken, belki çok ufakta olsa bir kar getirebilir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Asgari Geçim İndirimi Kaç Lira başlıklı makalemizde 2016 Asgari geçim indirimi hesaplama, Asgari geçim indirimi 2016 ve bekar çalışanın asgari geçim indirimi kaç lira hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.