Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yarı Yıl Tatili Bir Ay Oluyor

22 Aralık 2015
Yarı Yıl Tatili Bir Ay Oluyor

Yarı Yıl Tatili Bir Ay Oluyor

Okulların yarıyıl tatiline girmesine bir aydan az bir süre kala sevindirici bir haber geldi. 15 günlük yarıyıl tatilinin uzatılması gündeme geldi. Bu gün haber ajanslarına düşen haberlere göre Milli Eğitim Bakanlığı, 15 günlük yarıyıl tatilinin 30 gün olacagı bilgisi internet haberlerine düştü. Bu konu hakkında çalışmaların devam ettigi ve 15 tatil olarak bildigimiz tatilin 30 gün olması planlandıgı haberleri internette dolaşıyor.

15 Tatil 30 Güne Çıkacak

Yarıyıl tatilinin  15 günden bir aya çıkarılacagına dair haberler internette yer verildiginden bu yana özellikle facebook gibi bir çok sosyal agdan bu haber ile ilgili tepkiler gelmeye başladı. Fakat öğrenim görenlerin memnuniyetle karşıladıgı bildirdiği paylaşımların sayısı da çok fazla. yarıyıl tatilinin 15 günden 30 güne çıkarılması için çalışmaların başlatıldıgı bildirildi. Yarıyıl tatilinin 31 Aralık’tan 1 Şubat’a kadar olması planlanıyor. Bu uygulama ile enerji tasarrufu ve turizm hareketliliği hedefleniyor. Ancak yaz tatilinin 3 aydan 2,5 aya düşeceği de belirtiliyor.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Personellerine Bin 420 Tl Promosyon başlıklı makalemizde Halk Bankası Promosyon, Promosyon Ödemeleri Ne Zaman ve Promosyon Ödenecek mi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.