Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Üniversite Öğrencilerin’den Pasaport Harç Ücreti Alınmayacak

Üniversite Öğrencilerin’den Pasaport Harç Ücreti Alınmayacak

Üniversite Öğrencilerin’den Pasaport Harç Ücreti Alınmayacak

Merhaba değerli okurlarımız Başbakan davutoğlu şeçim çalışmalarına don hızla devam ederken Üniversite ögrencisi gençler için çok önemli açıklamalarda bulunudu.

Antalyada yürüttügü seçim çalışmalarında yaptıgı açıklamada Üniversite ögrencileri yurt dışına gitmek isterse Pasaport harç ücretinin ögrencilerden alınmayacagını söyledi.

Özellikle gençleri strese sokan GSS sigortasından dolayı gelir testi yaptırmadıkları için borçları biriken gençlerin rahat olmalarını isteyen Başbakan Davutoğlu Bu borçlarında tamamı ile silinecegi bilgisini verdi.

 

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Üniversite Öğrencilerin’den Pasaport Harç Ücreti Alınmayacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.