Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türkiye’de Saatler Ne Zaman Geri Alınacak

Türkiye’de Saatler Ne Zaman Geri Alınacak

Türkiye’de Saatler 25 Ekim’de Geriye Alınmayacak

Merhaba kıymetli okurlar Tüm dünyada saatler 25 ekim tarihinde geri alınıyor Bu türkiyedede bu güne kadar bu şekildeydi.  1 Kasım Seçimlerin’den dolayı saat ayarlanma işleminin 8 kasım tarihinde yapılmasına karar verildi.

Akılllı telefonlara dikkat bu gün itibari ile Akılllı telefonlar saat uygulamasına geçti, otomatik şekilde degişen akıllı telefon ve tabletlerinizin saatlerini defiştirmeyi unutmayınız. Hatırlatmakta fayda var saatler 25 Ekim’de değil 8 kasım’da geri alınacak.

Akıllı Telefon Kullanıcıları İçin Manuel Saat Ayar Menüsü Şu Şekilde:

iPhone Saat Ayarları: Ayarlar>Genel>Tarih ve Saat> bölümünden “Otomatik Ayarla” özelliği aktif olarak gözüküyor. Bunu pasif duruma getirin.

Android Saat Ayarları : Ayarlar>Tarih ve Saat bölümünde “Otomatik tarih ve saat” ile “Otomatik saat dilimi” ayarları aktifse pasif duruma getirmeniz gerekmektedir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Türkiye’de Saatler Ne Zaman Geri Alınacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.