Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türk Telekom, TTNET Ve Avea Birleşti

Türk Telekom, TTNET Ve Avea Birleşti

Türk Telekom, TTNET Ve Avea Birleşti

Türkiye’nin telekom devi olan Türk Telekom, Avea ve TTNET yapılan anlaşmalar sonrasında tekbir marka altında toplanma kararı aldı. 3 Marka artık Türk Telekom adı altında faaliyet gösterecek. Avea kullanıcılarının ekranında artık Avea yerine Türk Telekom yazacak.

Bu büyük ortaklığı bir basın açıklaması ile duyuran Rami Aslan bu birleşme sonrasında Telekominikasyon sektöründe rakipleri ile daha güçlü bir rekabet ile hizmet kalitesini daha iyi yerlere taşıyacaklarını belirtti.

Türk Telekom artık bu 3 markayı tek çatı altından yönetecek. Kullanıcılara ev telefonu, TV, Mobil, internet hizmetini Türk Telekom markası adı altında tekbir çatı altından yönetilecek.

 

Bir önceki yazımız olan Emekli Maaşı Sorgulama Sayfası başlıklı makalemizde Bağ-Kur emekli maaşına kaç lira zam geldi, Bağ-Kur Net Maaşım kaç lira ve Emekli maaşı kesinti sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Türk Telekom, TTNET Ve Avea Birleşti Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.