Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Nisan 2017, Pazar

Türk Silahlı Kuvvetleri 50 Hedefi Vurdu

15 Şubat 2016
Türk Silahlı Kuvvetleri 50 Hedefi Vurdu

Türk Silahlı Kuvvetleri 50 Hedefi Vurdu

Türk Silahlı Kuvvetleri suriye sınırındaki YPG hedeflerini vurmaya devam ediyor. Türk topçuları yerli yapım fırtına obüsleri ile 20 saate yakın sürede 50 hedefi etkisiz hale getirdi.

Askeri kaynaklardan edinilen haberlere göre YPG terör örgütü tarafından askeri üst bölgeye taciz ateşi açıldı ardından Türk topçu birlikleri açılan ateşe misli ile karşılıgını verdi 50 hedefi vurdu.

Askeri kaynaklardan alınan bilgilere göre, Suriye tarafından en ufak bir saldırı kimden gelirse gelsin açılan ateşe çok agır şekildekarşılık verileceğini, Türkiye’ye ateş edilmesi halinde angajman kuralları nın yerine getirilecegi fazlası ile karşılık verilmeye devam edileceğini bildirdi.

Bir önceki yazımız olan Kamu çalışanlarına derece zammı başlıklı makalemizde 1 derece artışı, Memur derece zammı ve memura 200 lira derece zammı hakkında bilgiler verilmektedir.

Türk Silahlı Kuvvetleri 50 Hedefi Vurdu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.