Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TOKİ’den 341 Tl Taksitle Ev

TOKİ’den 341 Tl Taksitle Ev

TOKİ’den 341 Tl Taksitle Ev

Merhaba değerli okurlarımız Bildiginiz gibi TOKİ bu güne kadar bir çok şehirde büyük projelere imza attı. Şuan için de bir çok ilde projeleri olan TOKİ özellikle büyük şehirlerde, yaptıgı projelerin 25 % lik bölümünü emeklilere veriyor.

Toki Başkanı Ergün Turan AA verdigi roportajda TOKİ’nin 1984-2002 arasında 43 bin, 2002-2015 arasında ise 690 bin konut ürettiğini belirterek, 2016 hedefini de 60 bin konuta çıkarttıklarını söyledi.

 

Emekli olan vatandaşların Ev sahibi olabilmeleri için projeler yapıldıgını söyleyen Turan 240 ay vade ile 250 tl taksit ile Bir çok şehirde bir çok kişiyi ev sahibi yaptıklarını ve Emekliler içinde çalışmaların sürdügünü belirtti.

Bir önceki yazımız olan Postacı Alımında Yeni Şartlar başlıklı makalemizde PTT Alımları, ptt alımları ne zaman ve PTT dağıtıcı alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TOKİ’den 341 Tl Taksitle Ev Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.