Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

THY 5 bin 500 Personel Alacak

THY 5 bin 500 Personel Alacak

THY 5 bin 500 Personel Alacak

Dünyanın en çok ülkesine uçan Türk Hava Yolları 2016 yılında toplamda 5 bin 500 personel alımı yapmayı hedefliyor. Türk Hava Yolları yapmış olduğu yatırımlarla müşterilerine daha iyi hizmet vermek için çok sayıda personel alımı yapacak.  THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı  2016 yılı için açıklamalarda bulundu.

Türk Hava Yolları bünyesinde toplamda 299 uçak olduğunu ve 2016 yılının sonuna kadar uçak filosunu 339’a çıkaracakları bilgisini veren Aycı hedefler doğrultusunda kadrolarına kabin memur, pilot, ve diğer havayolu hizmetleride olmak üzere 4 bin personel alımı yapacakları bilgisini verdi.

Diğer alınması planlanan teknik personellerle birlikte alım yapılacak personel sayısının 5 bin 500 adete çıkarılacağı hedefleniyor.

Bir önceki yazımız olan 10 Bin Lira Maaşla TMGD Alınıyor başlıklı makalemizde Aspir Eskişehir Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, Güvenlik Danışmanı arayan firmalar ve kimler TMGD olabilir hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

THY 5 bin 500 Personel Alacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.