Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

TEOG’da Bazı Kurallar Değişti

20 Kasım 2015
TEOG’da Bazı Kurallar Değişti

 TEOG Sınav Kuralları Değişti

Merhaba değerli okurlarımız Bu sene yapılacak olan TEOG kurallarında bir kaç degişiklik yapıldı. Bu yapılan değişiklik çok önemli ve her kez tarafından bilinmesi gereken bir degişiklik. Cevap anahtarına yapılacak her hangi bir işlemde adayın sınavı başarısız sayılacak.

Sınav saati başlaması ile ilk 15 dakikada geciken öğrencilerde sınava girecek. Fakat öğrencilere bu geç kalış için ek bir süre tanınmayacak. Sınav başlangıç saatinden 20 dakika ve son 5 dakika kala sınav yerini terketmesine izin verilmeyecek..

Bir önceki yazımız olan Vakıf Üniversitelerinde Yönetmelik Değişikligi başlıklı makalemizde cemaat üniversiteleri yönetmelik değişikliği, kayyum ve resmi gazete hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.