Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Taşören İşçilere 3 Ay İçinde Kadro

Taşören İşçilere 3 Ay İçinde Kadro

Taşören İşçilere 3 Ay İçinde Kadro

Merhaba değerli okurlarımız Uzun süredir gündemi meşgul etmeye devam eden Taşeron işçilerin sürekli kadroya alınması konusu hakkında gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edecegiz. Seçimlerin öncesinde Taşören işçilerden asıl işi yapan personeller kadroya alınacagı bilgisi verilmişti.

Taşören işçilere Seçim öncesi verilen vaatleri ile konuşan Ağbal, “Seçim döneminde vaat olarak ne söylendiyse , bunların hepsini 3 ay gibi bir dönemde  hayata geçireceğiz. Bunlar için gerekli olan yasal çalışmayı bu süre içinde tamamlayacağız. Özellikle ücret artışları ve sosyal destekler, bunların hepsi ilk 3 Ayda  realize edilecek” dedi.

Bir önceki yazımız olan Asgari Ücret Ne Zaman 1300 Lira Olacak ? başlıklı makalemizde 2016 asgari ücret komisyonu, asgari ücret ve asgari ücret komisyonu 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.