Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Taşören İşçi Kadrolarında Son Durum

Taşören İşçi Kadrolarında Son Durum

Taşören İşçi Kadrolarında Son Durum

Merhaba değerli okurlarımız Taşören işçi olarak çalışanların hangi kadroların kadroya alınacagı konusu henüz belli olmamışken. Bakan Şimşek seçim öncesi katıldıgı bir programda her kezin merak ettigi soruları yanıtladı. Tüm taşören işçiler hakkındaki gelişmeleri sizlerele paylaşmaya devam ediyoruz.

Bakan Şimşek tarafından verilen bilgide Kamuda asıl işi yapan personellere kadro verilecegi bilgisini verdi. Sonuç itibari ile Bakan Şimşek Sağlık Bakanlığında yemek,temizlik ve güvenlik işlerinin Bakanlığın görevi olmadığından bu gibi işlerde çalışanlara kadro verilmeyeceğini ifade etti.

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Taşören İşçi Kadrolarında Son Durum Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.