Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Taşeron İşçilere Seçim Sonrası Kadro Müjdesi

Taşeron İşçilere Seçim Sonrası Kadro Müjdesi

Taşeron İşçilere Seçim Sonrası Kadro Müjdesi

Merhaba değerli okurlarımız Taşeron işçi problemini seçimden sonra netleştireceklerini  belirten Başbakan Ahmet Davutoğlu, düzenleme çalışmalarına start verildiğini belirtti. Çalışmalar bazı işçilerin kamu görevlisi ve geçici personel statüsüne geçirilmesiyle başladı. Memurların yürüteceği işlerin neler olduğu ile ilgili belirsizlik kaldırılıyor. İhtiyaçlar doğrultusunda adliye, havaalanı, özel güvenlik perdonellerinin bazıları kadroya alınacak.

Kamuda çalışan  taşeron işçilerden kriterlere uyan personeller bu kapsamda değerlendirilecek. Seçimin ardından asıl ve yardımcı işler belirlenecek. Çalışma şartları düzenlenecek, yıllık izin haklarında değişikliğe gidilecek. Esas işte taşeron çalıştırılamayacak. Karayolları işçilerinin büyük bölümü daha kadroya alınacak. Ancak ihtiyaçlar dahilinde işçilerin kadroya alımı devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.