Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Taşeron İşçilere Kötü Haber

24 Aralık 2015
Taşeron İşçilere Kötü Haber

Taşeron İşçilere Kötü Haber

Seçim öncesinde en çok vaad edilen taşeron işçilere ilişkin çalışmalar elirli bir süredir devam etmekteydi. Bilhassa taşeronlara kadro verilmesi konusunda Aralık ayında belli olacagı bilgisini veren devlet yetkilileri maalesef kötü bir haber verdiler.

Aralık ayında sonuçlanacagı bilgisini veren yetkililer, Aralık ayı içinde bakanlar kurulu toplantısı yapılacağını ve bu konunun Bakanlar kurulunda Aralık ayında görüşülecegini söylemişlerdi. Bu görüşme ve yapılan araştırmalar sonucunda bu durumun bir kaç ay daha uzayacagı ifade edildi. Hükümet, dün muhalefet partileri ile temasa geçerek önceki gün TBMM Başkanlığı’na sunulan torba tasarıdaki bazı düzenlemeleri yeni yıla bırakmadan görüşmelerine başlanan, ‘Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik yapılması için Kanun Tasarısı’na önergelerle eklemek istediğini iletti.

Bir önceki yazımız olan Emekliye Bin 200 Lira Zam Onaylandı başlıklı makalemizde 2016 zamlı Asgari ücret, Emekliye 100 lira zam ve emekliye seyyanen zam hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Taşeron İşçilere Kötü Haber Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.