Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Taşeron İşçilere Kadroda Sona Yaklaşıldı

15 Aralık 2015
Taşeron İşçilere Kadroda Sona Yaklaşıldı

Taşeron İşçilere Kadroda Sona Yaklaşıldı

Seçimlerin ardından çok az bir süre geçmiş olmasına ragmen Hükümet taşeron olarak çalışan işçilere kadro verebilmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmekte.

Kamu kurumlarında çalışmakta olan yüzbinlerce taşeron işçi Bakanlar kurulu tarafından kadro verilecek personellerin listesini beklemekte.

Kamuda taşeron olarak çalışmakta olan 700 bin işçi var fakat bu 700 bin taşeron işçide toplam 200 binine kadro verilmesi bekleniyor. Fakat diğer yardımcı işi yapan taşeronlarda merakla kendlileri için çıkacak kararı beklemekteler.

Kamuda çalışmakta olan Temizlik işçileri ile birlikte Güvenlik görevlileri’de kadro bekleyişleri hala devam etmekte. Bu konu hakkında Bakanlar kurulu çalışmalarına devam ediyor. Önümüzdeki günlerde listelerin açıklanması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Müjde Yasasına Onay Çıktı başlıklı makalemizde Çeyiz Hesabı katkısı, çiftçiye destek kredisi ve Esnafa 30 Bin Lira faizsiz kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Taşeron İşçilere Kadroda Sona Yaklaşıldı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.