Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Tapu Kadastro’ya 2 bin 662 Personel Alınacak

Tapu Kadastro’ya 2 bin 662 Personel Alınacak

Tapu Kadastro’ya 2 bin 662 memur alınacak

İhtiyaçlara göre kamu kurum ve kuruluşlarına memur alım ilanları her gün yayınlanıyor. Kamu kurumlarında çalışmak isteyen binlerce adayın takip ettiği Memur Alım İlanlarına her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Memur alım ilanlarını takip edenleri yakından ilgilendiren bir haber bu gün haber ajanslarına düştü. Haberi duyan memur adaylarını sevindiren bilgilendirmede Tapu Kadastro Genel Müdürlüğüne toplam 2 bin 662 memur alımı yapılacağı duyuruldu.

Tapu Kadastro memuru olarak görevlendirilmek üzere memur alınacak. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere memur alımı yapılacağı bilgisi verildi.  Tapu Kadastro kurumunun personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere Maliye Bakanlığı’ndan 2 bin 662 kadro talep edildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Bakanlığın, Niğde ve Bor’da personel ihtiyacına yönelik olarak, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün personel ihtiyacını giderme amacıyla Maliye Bakanlığı’ndan personel istedik. Türkiye genelinde bin 162 adet 4A kadrosunda, bin 500 adet 4B kadrosunda personel talebimiz gerçekleşmiştir ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan 2016 Emlak Vergisi Hesaplama başlıklı makalemizde 2016 Emlak Vergisi Hesaplama, 2016 emlak vergisi nasıl hesaplanır ve emlak vergisi hesaplaması nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. ÇEŞMİN dedi ki:

    kamu hastanelerine başvuru nereye yapılacak

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.