Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Taksimetrelere Trafik Sigortası Zammı

Taksimetrelere Trafik Sigortası Zammı

Taksimetrelere  Trafik Sigortası Zammı

Araç sahiplerini yakından ilgilendiren Zorunlu trafik sigortası için yapılan zam oranı taksicilerin taksimetre fiyatlarını yükseltmelerine sebep oldu.

Haziran ayında zorunlu trafik sigortasına yapılan zam sonrası mağdur olduklarını dile getiren taksiciler, Önümüzdeki aydan geçerli olarak taksi fiyatlarının yüzde 10 veya yüzde 15 oranında zam yapacaklarını açıkladılar.

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı tarafından yapılan açıklamada zorunlu trafik sigortası zammı sonrası taksimetre fiyatlarına zam yapmaktan başka çarelerinin kalmadığını söyleyerek. UKOME toplantısında şu an için taksimetre ücretlerinin 3 bin 200 YL olduğunu fiyatların yüzde 10 ile 15 arasında bir zam olmasını beklediklerini, ve bu zammı alabilmek için uğraş vereceklerini açıkladı.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yılı Diyanet Hac Ücretleri başlıklı makalemizde 2016 Hac Ücretleri, 2016 yılı hac seyahati fiyatları ve Diyanet 2016 yılı hac ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Taksimetrelere Trafik Sigortası Zammı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.