Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sınıf Öğretmenlerine 120 tl Zam Verilecek

Sınıf Öğretmenlerine 120 tl Zam Verilecek

Sınıf Öğretmenlerine 120 tl Zam Verilecek

Merhaba değerli okurlarımız Ögretmenlerimizin maaşlarına bir miktar zam yapılması için yönetmelikte düzenleme yapılması gündeme geldi. 120 tl civarında yapılacak olan zam Yüzbinlerce öğretmeni heyecanlandırdı.

Merak edilen öğretmenlerin hepsine 120 TL zam yapılacakmı, ek ders yönetmeliğine göre; öğretmenlerin ek ders ücretleri aşağıdaki gibidir.

Aylık karşılığı ders görevi MADDE 5- b) Okul öncesi ve sınıf öğretmenleri haftada 18 saat, c) Genel bilgi ve meslek dersleri öğretmenleri haftada 15 saat, ek ders ücreti almaktadır. Geçtiğimiz hafta içinde Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü bugün Eskişehir’de Eti Sosyal Bilimler Lisesindeki Müdürlerle yaptığı toplantıda Öğretmenlere ve Okul Müdürlerine iki müjde birden vermişti.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.