Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sınava Girecegim Hangi Duayı Okumalıyım ?

25 Kasım 2015
Sınava Girecegim Hangi Duayı Okumalıyım ?

Sınava Girerken Okunacak Dualar

Merhaba değerli okurlarımız Sınav lar hayatımızın her zaman bir parçası olmuştur. KPSS sınavıi TEOG sınavı, gibi bir çok sınav bulunmakta çalışmanın yanısıra İnsanların sınav öncesi Manevi yönden yardım alabildigi dualar’da bulunmakta.

Sınava girerken Aile büyüklerininde bizler için okudugu ve sınavlarda kolay geçtigini düşündügümüz dualar bulunmaktadır. Kimi annleler çocukları için okunmuş su, okunmuş şeker gibi bir çok zihin açıklıgı veren bir çok dua bulunmaktadır. İnsanların sıkça arama yaptıgı Sınav Dualarını sizler için araştırıp sizler için paylaşıyoruz..

Her hangi bir sınava girmeden önce bu duaları okuyarak Allah’tan zihin açıklıgı için yardım dileye bilirsiniz. Elbette unutmamak gerekirki bir sınava girmeden önce çok çalışmak şarttır.

1-“Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr

2-“Allahümme hır li vehter li.Vela teklini ala ihtiyari.

3-“Rabbi edhılnî müdhalen sıdkin ve ahricni muhrace sıdkin ve’c’al li min ledünke sultânen nasîrâ.”

5-“Ya Hayyu Yâ KayyûM, Bi Rahmetike esteğisû.

6-Rabbi Yessir ve la tuassir Sehhil âleyne bi fadlike ye muyessir Rabbi zidne îlmen ve fehmen nafiân ve temmim bil hayri

Başarılar…

Bir önceki yazımız olan Angajman Kuralı Nedir ? başlıklı makalemizde angajman anlamı, Angajman Kuralları ve Angajman kuralları değişti hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sınava Girecegim Hangi Duayı Okumalıyım ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.