Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Şimşek’ten Taşören İşçilere Kadro Müjdesi !

Şimşek’ten Taşören İşçilere Kadro Müjdesi !

Şimşek’ten Taşören İşçilere Kadro Müjdesi !

Merhaba değerli okurlarımız Maliye bakanı şimşek taşören işçiler için yaptıgı açıklamada Taşören işçilerin kadroya alınacagı bilgisini verdi.

Sağlık Bakanlığı’nda yemek işi yapanları asli işleri olmadığı için kadroya alınmayacagını. Güvenlik işi de Sağlık Bakanlığı’nın işi değil. Yan işlerde taşeron işçilik devam edecek fakat taşeron işçilerin durumu iyileştirilecek” dedi. Bir televizyon programına katılan Şimşek, taşeron işçilerin kadroya alınmasının bütçeye yük getirip getirmeyeceğine yönelik de “Mutlaka bir yük olacaktır fakat bunların hepsini hesapladık” halinde konuştu .

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.