Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Şehit Çocuklarına Eğitim Yardımı 2016

8 Aralık 2015
Şehit Çocuklarına Eğitim Yardımı 2016

Şehit Çocuklarına Eğitim Yardımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Devlet’in şehit çocukları için sundugu  bir çok uygulama var. Bunların bir yeniside, Şehit çocuklarının eğitimi için uygulanmaya başlatıldı. Okul yardımı adı altında şehit çocuklarına 2,492 Lira yardım verilecegi bildirildi.

Peki şehit çocukları için eğitim yardımı almak için ne yapılması gerekmektedir. İşte habere ait detaylar..

Takvim gazetesinde yapılan haberin ayrıntılarına göre Sayısı 15 binin üzerine çıkmış olan şehit çocuklarının eğitimine katkıda bulunmak için Toplamda  2,492 Lira yardım verilecek.

Bu yardımdan faydalanmak için SGK ya başvuruda bulunulması gerekmektedir. Bu yardımlardan yararlanabilmek için 31 Aralık tarihine kadar başvuru yapılması gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan 6000 Polis Memuru Sınav Takvimi başlıklı makalemizde POMEM, pomem 6000 polis alımı ve pomem mülakat hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Şehit Çocuklarına Eğitim Yardımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.