Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Şehit Ailelerine Memur’luk Yolu Açıldı

16 Aralık 2015
Şehit Ailelerine Memur’luk Yolu Açıldı

Şehit Ailelerine Memur Olma Önceliği

Başbakan Davutoğlu, 16 Aralık tarihinde yapmış oldugu açıklamada şehit ailelerine iş imakanı konusunda müjdeli haberler verdi.

Kamu’da çalışmaya başlayacakların kura ile belirlenmesine bu gün itibari ile başlanacak. Memur adaylarının içerisinde yüzlerce şehit yakını bulunmakta.

Şehit gazi ve terör mağdurları kamu kurumlarına yerleştirilirken öncelik verilecegi bilgiside verildi. Şehit yakınları için bugün kura çekilecek kura sonuçlarına göre bir çok kişiye bugün memurluk yolu açılıyor.

Bugünkü yapılacak olan çekiliş ile birlikte kamuya 1668 atama yapılacak. Böylece kamuda çalışmaya başlayan şehit-gazi ve sivil terör mağduru yakını sayısı 14 bin 208’e yükselecek.

Bir önceki yazımız olan Taşeron İşçilere Kadroda Sona Yaklaşıldı başlıklı makalemizde Bakanlar Kurulu, Kadroya alınacak taşeron işçiler ve kimler kadroya alınacak hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.