Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Sandık Görevlisi Ücretleri Ödenmeye Başladı

1 Aralık 2015
Sandık Görevlisi Ücretleri Ödenmeye Başladı

Sandık Görevlisi Ücretleri Ödenmeye Başladı

Merhaba değerli okurlarımız Genel seçimler sonrası bir çok kişi sandık görevlilerinin ücretlerinin nezaman ödeneceği konusu sıkça sormakta idi. 1 Aralık itibari ile sandık görevlilerinin ücretlerinin dağıtılacağı bilgisi verildi.

Sandık görevlisi ücretleri Belirli bir takvim içerisinde ödenecek. Ödemeler sandık görevlileri için PTT şubelerinden yapılacak. Millet vekili seçiminde görev alan sandık görevlilerinin Ücretleri PTT Şubelerinden Ödenmeye başlandı.

Genel seçimlerde görevli olanlar bulundukları illerin PTT şubelerinden Tc Kimlik Numarası ile ödemeleri alabilecekler.
Paranın hesabınıza yatıp yatmadığını ise YSK İlçe seçim kurullarından öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Emeklilere 17 İlde Toki Ev Yapıyor başlıklı makalemizde 2016 TOKİ Projeleri, Emeklilere Ucuz Ev ve TOKİ Emeklilere Ev hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sandık Görevlisi Ücretleri Ödenmeye Başladı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.