Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Zaman Ödenecek ?

12 Kasım 2015
Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Zaman Ödenecek ?

Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Zaman Ödenecek ?

Merhaba değerli okurlarımız 1 Kasım seçimleri geride kaldı. seçimde görev yapan sandık görevlilerin ücretleri il seçim kurulu aracılığı ile 23 Aralık tarihinde PTT şubeleri tarafında ödeme yapılacak. Ödemeler elden yapılmayacak. 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu ile Merkezi Yönetim Muhasebe Yönetmeliği uyarınca, 25 Aralık Tarihi ile mal müdürlükleri emanet hesabına aktarılacak.

Ödeme almayanların Mal müdürlüklerine yazılı müracat etmeleri gerekmektedir. Müracat sonrası sandık görevlileri ödeme alabilecekler.

Bir önceki yazımız olan Nasıl MİT Çalışanı Olunur ? başlıklı makalemizde ajan, başvuru ve bilgi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sandık Görevlisi Ücretleri Ne Zaman Ödenecek ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.