Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Sağlık Personellerine Bin 420 Tl Promosyon

20 Aralık 2015
Sağlık Personellerine Bin 420 Tl Promosyon

Sağlık Personellerine Bin 420 Tl Promosyon

Sağlık çalışanları ve emeklilerin merakla bekledikleri anlaşma henüz gerçekleşmedi. Emeklilerin ve çalışanların  maaş promosyonu alabilmek için beklemekteler. Fakat bu konu hakkında görüşmelerde henüz bir sonuç alınamadı. Bugüne kadar yapılan görüşmeler sonucunda sadece sağlık çalışanları için promosyon kararı çıktı.

Bankalar ile sadece sağlık çalışanları için promosyon anlaşması yapılabildi. Yapılan anlaşmalar sonrasında sağlık personelleri promosyonları yakında hesaplarına ödenecek. Sağlık çalışanları yapılan anlaşmalar sonrası Kamu bankalarından hesaplarına 1,420 lira peşin olarak ödenecek.

Emeklilerin heyecanla beklemekte oldugu promosyon ödemeleri içinse henüz bir sonuç çıkmadı. Şimdilik promosyon ödemelerinde sadece Sağlık çalışanları faydalanacak. Fakat sağlık çalışanlarının 3 yıllık dönem için aldıkları promosyon ödemesi emekliler ve diger çalışanlar için emsal teşkil edebilir.

Bir önceki yazımız olan Bag-Kur Prim Borcu Olanlara Müjde başlıklı makalemizde Bağ- Kur borcu ödeme süresi, Bağkur borcu olan esnafa sağlık hizmeti ve borçlu esnafın sağlık hizmetlerinden yararlanması hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.