Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Rusya’ya Türk İşçi Götürebilecek Şirketler

30 Aralık 2015
Rusya’ya Türk İşçi Götürebilecek Şirketler

Rusya’ya Türk İşçi Götürebilecek Şirketler

Ülkemiz le Rusya arasında son dönemlerde yaşanan kriz sebebi ile Rusya’da çalışmakta olan çok sayıdaki Türk vatandaşları, mağdur oldu işinden olanlar eğitim görüp sınırdışı edilenlere kadar bir çok sıkıntı yaşandı. Çalışma izni olmasına ragmen bir çok zorlukla karşılaşan Türk işçilerin mağduriyeti için rusyada iş yapmakta olan Türk firmaları harekete geçti.

Resmi görüşmeler sonrasında rusyada işçi çalıştırabilecek Türk şirketlerinin hangileri oldugu görüşmeler sonrasında netleşti. Bu görüşmeler sonrasında Türk işçi çalıştırabilecek şirketler netleşti.

Rusya’ya Türk işçi götürebilecek Türk Şirketleri İçin Tıklayınız

 

Bir önceki yazımız olan Yılbaşında Resmi Kurumlar Açıkmı başlıklı makalemizde bankalar 1 ocakta açık mı, bankalar 31 aralıkta açık mı ve noterler 31 aralıkta açık mı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.