Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

PTT Yurt Dışına Açılıyor

PTT Yurt Dışına Açılıyor

PTT Yurt Dışına Açılıyor

Merhaba değerli okurlarımız PTT nin 175. kuruluş yılı kutlamasından Yönetim kurulu başkanı PTT hakkında bir çok gelişme hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Türkiyenin En eski kuruluşlarından biri olan PTT nin Büyüme hedeflerinden birirninde yurt dışına açılmak oldugu bilgisini verdi.

Önümüzdeki dönemlerde PTT nin bir çok ülkede hizmet vermeye devam edecegi bilgisini verdi. Ayrıca PTT’nin kar eden bir şirket olduğunu ve bu gücünü Ortadoğu ve Avrupa başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine yayacaklarını ifade etti.

 

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

PTT Yurt Dışına Açılıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.